Триває відбір до мережі Європейських цифрових інноваційних хабів

Міністерство цифрової трансформації України почало національний відбір для створення Європейських цифрових інноваційних хабів (ЄЦІХ) в Україні в межах програми «Цифрова Європа».

Мета національного відбору — знайти компанії, які готові просувати інновації, цифровізацію, надавати нові можливості й навички для масштабування. А також впроваджувати технології, які допоможуть розвивати бізнес та суспільство.

Стати цифровими хабами можуть:

• дослідницькі організації та/або організації з розвитку технологій;

• технологічні та/або інноваційні центри;

• наукові, технологічні та/або інноваційні парки;

• організації підтримки підприємництва (інкубатори, акселератори, інвестори та ін.);

• організації з підтримки бізнесу (торгово-промислові палати, галузеві асоціації, неурядові громадські організації та ін.);

• інноваційні компанії / приватні провайдери технологій, інноваційні малі й середні підприємства (МСП);

• агентства та організації з питань розвитку (економічного та регіонального, промислового та/або технологічного, а також розвиток МСП);

• фонди технологічного розвитку, фонди підтримки досліджень та/або інновацій;

• університети / інститути / факультети та/або дослідницькі центри;

• заклади професійної освіти;

• промислові кластери, асоціації / компанії в ІТ-галузі;

• державні або приватні фінансові організації.

Заявки можна подати до 19 січня 2024 року. Для цього потрібно заповнити онлайн-форму: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfPHOmGsTkxZr…/viewform .

Результати будуть опубліковані на сторінці програми «Цифрова Європа» до кінця січня 2024 року.