МАНівці вперше взяли участь у Міжнародному інноваційному шоу INOVA 2021, що відбулося в Загребі, і повернулися з 13 золотими медалями, 5 срібними, а також двома спеціальними нагородами .
Як ідеться у повідомленні, делегацію МАН визнали найкращою міжнародною делегацією і відзначили нагородою від засновника – Всесвітньої асоціації інтелектуальної власності та винаходів.
Золото здобули:
- Микола Акулов, учень Чернігівського ліцею №32;
- Олександр Борило, студент Національного університету «Львівська політехніка»;
- Ірина Бобкова, студентка Національного авіаційного університету;
- Олена Дашинич, студентка Львівського національного університету імені Івана Франка;
- Софія Іванова, студентка Харківського національного університету радіоелектроніки;
- Єлизавета Козаченко, студентка Харківського національного університету радіоелектроніки;
- Михайло Мамчур, студент Національного університету «Львівська політехніка»;
- Володимир Павленко, учень спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №112 імені Тараса Шевченка міста Києва;
- Софія Павлова, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
- Ілля Пастушок, учень Рівненського навчально-виховного комплексу №12 Рівненської міської ради;
- Юрій Сагайдак, учень Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка;
- Дар’я Цинда, учениця Товариства з обмеженою відповідальністю “Ліцей “Меридіан” м. Київ;
- Михайло Штопко, студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Срібло вибороли:
- Ольга Боровик, студентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
- Владислав Братюк, учень Луцької гімназії №21 ім. Михайла КравчукаЛуцької міської ради Волинської області;
- Володимир Думайло, учень Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області;
- Богдан Колток, студент Львівського національного університету імені Івана Франка;
- Денис Крисанов, студент Національного університету харчових технологій.
Спеціальні нагороди на додачу до золотих медалей отримали Микола Акулов, учень Чернігівського ліцею №32 Чернігівської міської ради Чернігівської області та Дар’я Цинда, учениця Товариства з обмеженою відповідальністю “Ліцей “Меридіан” м. Київ.
Читайте також:
- ЗАСТРИБНУТИ ДО “НАУКОВОГО ПОТЯГА”: про підписання угоди про участь України в рамковій програмі з досліджень та інновацій «Горизонт Європа» в програмі з досліджень та навчання «Євратом». Газета “Світ”, № 37 – 38, жовтень, 2021 р.
- МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ СТВОРЮЮТЬ УЧИТЕЛІ ТА ЇХНІ УЧНІ! Про проблематику у фаховій підготовці студентів, проблеми вишів. Газета “Світ”, № 37 – 38, жовтень, 2021 р.
- КОШТОРИС ОСВІТИ І НАУКИ: ЩО В ПРОЄКТІ? Про те, що підготував Бюджет 2022. Газета “Світ”, № 37 – 38, жовтень, 2021 р.
- НАУКОВИЙ ТРАФІК І ЄВРОПЕЙСЬКА ІНТЕГРАЦІЯ. Про нові «спектральні» канали з великою пропускною здатністю. Газета “Світ”, № 37 – 38, жовтень, 2021 р.
- ЧИ ЗАГРОЖУЮТЬ НАМ «ТРОЯНЦІ» І «КЕНТАВРИ»? Яку шкоду «інопланетні гості» – великі і малі космічні тіла – можуть нанести нашій цивілізації? Газета “Світ”, № 37 – 38, жовтень, 2021 р.
- МІЛЬЯРД ДЕРЕВ ЗА ТРИ РОКИ? Як вирощують ліси, збільшують лісистість та що загрожує степовим територіям України. Газета “Світ”, № 37 – 38, жовтень, 2021 р.
- АДАПТУЙСЯ АБО ПОМРИ. Про що говорить збільшення частоти й інтенсивності катастрофічних погодних подій. Газета “Світ”, № 37 – 38, жовтень, 2021 р.