Це захід для науковців, стартапів і підприємців на ранніх стадіях розвитку в галузі наукоємних інновацій та технологій.
Sсience&Business StartupBootcamp – це щоквартальний захід, який запроваджує МОН в партнерстві з Українським фондом стартапів.
В межах заходу учасники отримають можливість професійного менторства від галузевих експертів зі значним досвідом, зможуть взяти участь у демо-днях для презентації своїх проєктів провідним компаніям, а також ознайомляться з веб-платформою «Наука і бізнес», яка надає можливість бізнесу знайти науковий результат, а вченим – реалізувати власний потенціал і комерціалізувати результати наукового пошуку.
Програма складається з 5 тематичних сесій: маркетинг, інвестиції, продажі, правове регулювання та фінанси. Загальна тривалість StartupBootcamp – 18 годин.
У заході візьмуть участь: Олексій Шкуратов, заступник Міністра освіти і науки з питань європейської інтеграції; Артур Селецький, заступник Міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації;Павло Карташов, директор Українського фонду стартапів; Володимир Бугров, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка;Ганна Толстанова, проректорка з наукової роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Емануель Вольпе, директор з інновацій ДТЕК; Ярослава Савастеєва, заступниця директора Європейської Бізнес Асоціації з операційної діяльності;Євгенія Клепа, виконавча директорка «1991 Open Data Incubator»; Віталій Лавров, заступник Міністра молоді та спорту з питань цифровізації та цифрової трансформації.
Локація: місто Київ, Київський національний університету імені Тараса Шевченка, вулиця Володимирська, 60.Час: з 10:00 до 19:00 щоденно (реєстрація розпочнеться 30 жовтня о 9:30). Підхід до преси: 30 жовтня об 11:00.
Трансляція заходу відбудеться на Facebook-сторінці МОН та YouTube-каналі USF https://www.youtube.com/c/UkrainianStartupFund.
Читайте також:
- ЗМІНИ КЛІМАТУ – УДАР ПО ФЛОРІ УКРАЇНИ. Академік Яків Дідух про механізми стабілізації клімату, майбутнє лісів, степів, гір та захист екосистем. Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.
- ЗАПОВІДНА НАУКА.Що і як досліджують в українських заповідниках та національних парках.
- МАСКА ДЛЯ СУПЕРГЕРОЯ, ЯКИЙ НЕ ХОЧЕ, ЩОБ ЙОГО ПІДСЛУХАЛИ. Як випускник КПІ став співвласником успішних проєктів ARTKB і Hushm. Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.
- ПPО ЦИКЛІЧНІСТЬ ПОШИРЕННЯ COVID-19 ТА ВПЛИВ ВАКЦИНАЦІЇ НА ЇЇ ЗГАСАННЯ. Прогнозування динаміки розвитку нової, четвертої хвилі COVID-19 в Україні. Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.
- Голова Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій Олексій КОЛЕЖУК: УКРАЇНІ ПОТРІБНА ПРОГРАМА «ВЕЛИКОГО НАУКОВОГО ПЕРЕОЗБРОЄННЯ». Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.
- COVID-19. ПОКАЗНИКІВ ВЕСНЯНОЇ ХВИЛІ МОЖНА ОЧІКУВАТИ ВЖЕ ЗА ТИЖДЕНЬ. Інтерв’ю із заступником диpектоpа з наукової pоботи ІПММС членом-кореспондентом НАН України Ігорем БРОВЧЕНКОМ. Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.
- НАЗЯВО: ЩО ДАЛІ? Чи будуть визнані недійсними і скасовані ухвалені цим складом НАЗЯВО рішення, а також, як далі відбуватимуться акредитаційні процедури. Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.
- ПРЕСТИЖНА АМЕРИКАНСЬКА ПРЕМІЯ З ФІЗИКИ – КОЛИШНЬОМУ КИЯНИНУ. Українські фізики тепло привітали свого колегу – відомого вченого фізика-теоретика Емануїла Рашбу (Гарвардський університет). Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.