Президія НАМН України прийняла рішення допомогти м. Києву у лікуванні киян від ковіду

Президія НАМН України прийняла рішення допомогти м. Києву у лікуванні киян від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та виділила 410 ліжко-місць на базі восьми державних установ НАМН України:

Як повідомляє Національна академія медичних наук, це:

• ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського НАМН України»
  • ДУ «ННЦ «Інститут кардіології ім. академіка М.Д.Стражеска НАМН України»
  • ДУ «Національний інститут фтизіатрії і пульмонології ім. Ф.Г. Яновського НАМН України»
  • ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України»
  • ДУ «Національний науковий центр радіаційної медицини НАМН України»
  • ДУ «Інститут нейрохірургії ім. акад. А. П. Ромоданова НАМН України»
  • ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН України»
  • ДУ «Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка НАМН України».

Станом на 1 листопада 2021 року в державних установах НАМН України:

– госпіталізовано з COVID-19 – 176 хворих, із них підключено до апаратів ШВЛ — 12, підключено до кисню — 134;– готових до прийому хворих з CОVID-19 – 234 ліжко-місць, із них 56 — забезпечено апаратами ШВЛ, 100 — забезпечено киснем.