Що важливого відбувається у математиці сьогодні?Про це на вебінарі з доктором фізико-математичних наук Сергієм Максименком

Чим займаються сучасні математики? Що важливого відбувається у цій науці сьогодні, чому ми так мало про це знаємо і чому варто знати більше? Про це поговоримо на вебінарі з доктором фізико-математичних наук Сергієм Максименко. Тема  «Що колекціонують математики».

Ключові питання вебінару:
• Чим взагалі займається математика?
• Як стати математиком? З яких маленьких кроків формується ця професія? Навіщо потрібно розбирати доведення теорем?
• Що “колекціонують” математики?
• Від залишків нерівномірного розподілу ресурсу до теореми про прибирання вулиць.

Спікер: Сергій Максименко — український математик, тополог, доктор фіз.-мат. наук, член-кореспондент НАН України, завідувач лабораторії топології у складі відділу алгебри та топології інституту математики НАН України.

Дата/час: 17 листопада 2021, 17:00
Місце: zoom

Участь безкоштовна за умов попередньої реєстрації: https://bit.ly/NES_Webinar_registration

Організатори події: Київський академічний університет і Noosphere Engineering School.