В Україні вперше проводиться кібернавчання для відбиття хакерських атак

Національний координаційний центр кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони (РНБО) проводить перші в Україні кібернавчання. Учения National Cybersecurity Preparedness: Grid NetWars проходят при поддержке USAID. Про це повідомляє Рада нацбезпеки і оборони.

В рамках навчань нові знання в сфері кіберзахисту об’єктів критичної інфраструктури отримують як працівники кібербезпеки, викладачі, студенти  вишів, так і приватні особи.

Навчання проводяться провідною світовою організацією SANS. Формат Grid NetWars передбачає імітацію кібератак і відбиття їх в команді.

“Українські фахівці вперше отримають престижну сертифікацію від SANS Institute”, – наголошують у відомстві.

Ці навчання – своєрідне підведення підсумків, оскільки протягом року проводився спеціальний курс для фахівців з кіберзахисту критично важливої інфраструктури.