Фахіві Інституту колоїдної хімії та хімії води імені А.В. Думанського розповіли про якість води з кранів

Питна чи не питна? Ось у чому питання. Столичну воду з крану використовують для миття посуду, купання, приготування їжі. Та чи варто її пити? Розібратися з питанням якості кранової води журналістам телеканалу “Інтер” допомагають науковці Інституту колоїдної хімії та хімії води імені А.В. Думанського НАН України.

Незалежний аналіз кранової води у лабораторії Інституту проводять кожні чотири дні. Це єдина в Україні установа, де комплексний аналіз води проводять на піддослідних організмах. Останні результати досліджень вказують на те, що фільтрована дніпровська вода із-під крану часто не відповідає нормам.

Деталі дізнавайтеся із телесюжету.

Прес-служба НАН України