Триває конкурс стартапів з біомолекулярної електроніки

Інститут молекулярної біології і генетики запрошує студентів, дослідників, новаторів, стартаперів та всіх, хто має інноваційну ідею чи розробку в одному з напрямків біомолекулярної електроніки:

• медична діагностика;
  • екологічний моніторинг;
  • харчова промисловість.

Конкурс відбудеться у два етапи:

• заочний, під час якого будуть оцінюватись заявки. Учасників із найвищими балами буде запрошено на тренінг з підготовки пітч-презентації проєктів, що відбудеться 24-25 січня 2022 року;
  • очний, фінал відбудеться в Києві наприкінці лютого 2022 року.

Переможці отримають можливість взяти участь у Літній школі з розробки та впровадження «розумних пристроїв», яка відбудеться у червні 2022 року в Дрездені (Німеччина).

Заявки на участь подавайте онлайн. Прийом заявок закінчується 20 грудня 2021 р.

Аплікаційна форма – за посиланням bit.ly/3lL4Dyu.

Організатором конкурсу є Інститут молекулярної біології і генетики НАН України. Конкурс проводиться в межах проєкту BIONANOSENS, який фінансується Європейським Союзом.

Контактна інформація:Олександр Скороход oleksandr.m.skorokhod@gmail.com

Яніна Міщук+380 44 200 0354