До Франківського університету передислокується Луганський університет внутрішніх справ

Міністерством внутрішніх справ України прийнято попереднє рішення про подальшу передислокацію Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка до м. Івано-Франківськ. Про це повідомили у  Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.

Університет буде розміщено на базі Прикрапатського факультету Національної академії внутрішніх справ.

Ректор університету Віталій Комарницький з робочою поїздкою відвідав м. Івано-Франківськ, де зустрівся з головою Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світланою Онищук та мером міста Русланом Марцінківом, які висловили щиру готовність допомагати університетові та вже здійснили низку необхідних організаційних заходів.

Крім того, відбулися зустрічі з ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігорем Цепендою та ректором Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Євстахієм Крижанівським.