Інститут геотехніки Словацької академії наук пропонує фізикам місця в аспірантурі

У зв’язку з ситуацією в Україні Інститут геотехніки Словацької академії наук пропонує випускникам магістерських програм за спеціальністю фізика (або суміжних спеціальностей) додаткові місця для вступу в аспірантуру. Інститут розташований у Кошице, Словаччина. Знання словацької мови не є обов’язковим, для написання дисертації достатньо знати англійську мову на тому рівні, щоб проводити наукові дослідження та спілкувався з науковим керівником англійською мовою. Термін навчання в аспірантурі 4 роки. Навчання безплатне, ви отримуватимете щомісячну стипендію.

Якщо вас зацікавила ця пропозиція, надішліть, будь ласка, своє CV англійською мовою, копію диплома магістра з додатком (ви можете надіслати якісні фото вашому диплому), а також ваші публікації (якщо є) англійською мовою на електронну адресу: achimovic@saske.sk

Якщо ви перебуваєте в тому місці в Україні, де з об’єктивних причин зараз не можете створити CV англійською мовою, надіслати фотографії диплому та своїх публікацій – нічого страшного. Напишіть на електронну адресу achimovic@saske.sk коротко англійською мовою про себе та вкажіть спеціальність, яку ви закінчили.

Перший етап відбору – це перегляд ваших даних, після чого вас запросять на онлайн-співбесіду.

Більше інформації про теми дисертацій з короткими відеопрезентаціями ви можете знайти за посиланням https://ugt.saske.sk/en/news/news/