Інтерв’ю віцепрезидента НАН України члена-кореспондента НАН України Олега Рафальського програмі «Про науку. Компетентно»

У Національній академії наук України багато років успішно працює Інститут політичних і етнонаціональних досліджень ім. І.Ф. Кураса, чимало програмних розробок якого присвячено становленню, розвитку і функціонуванню української державності, формуванню й розвиткові національних політичних інститутів. Про те, наскільки потенціал Інституту можна використати для вирішення дуже складної ситуації, що склалася в Україні й світі, розповів в інтерв’ю програмі «Про науку. Компетентно» (ведучий – академік Володимир Семиноженко) для YouTube-каналу НАН України директор цієї академічної наукової установи, віцепрезидент НАН України член-кореспондент НАН України Олег Рафальський.