Презентація видання «Мала хронологія мистецьких подій і пам’ятних дат XX століття: Україна – світ»

З нагоди 30-ліття Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки 26 серпня 2022 року в Актовій залі головного корпусу Університету (вул. Степана Бандери, 12) відбудеться презентація видання «Мала хронологія мистецьких подій і пам’ятних дат ХХ століття: Україна – світ».

• Чому українська культура має глобальний вимір та що маємо знати про українське мистецтво на американському, європейському континентах та в Австралії?
  • Яким було українське мистецьке ХХ століття і яким має стати у ХХІ?
  • Чому в умовах війни важливо говорити про культуру і як маємо «наступати» на всесвітньому культурному фронті?

Організатори запрошують обговорити ці та інші питання на довгоочікуваній презентації видання «Мала хронологія мистецьких подій і пам’ятних дат XX століття: Україна – світ» (автор-упорядник Роман Яців), що отримало Персональну відзнаку голови Великого журі BookForum Best Book Award та поява якого стала справжньою подією для всіх шанувальників української культури та мистецтва в цілому світі.

Під час презентації відбудуться такі заходи:

• вітання від керівників Львівщини та ректорів університетів;
  • експертна розмова за участю знакових представників культурно-мистецького середовища України:
    • Романа Яціва, автора-упорядника видання, історика і теоретика мистецтва, художника;
    • Владислава Берковського, виконавчого директора Українського Культурного Фонду;
    • Богдана Тихолоза, генерального директора «Дому Франка»;
    • Любомира Медвідя, народного художника України;
    • Данила Ільницького, літературознавця, культуролога;
    • модерує Ірина Ключковська, директорка МІОКу;
  • телемости з українськими митцями з Канади, США та Європи;
  • виставка мистецьких творів Романа Яціва;
  • музичне вітання для гостей події.

Організатори запрошують шанувальників культури, мистецтва, представників академічних середовищ, медіа спільноти та усіх охочих. Участь у події безкоштовна. У приміщенні діє укриття на випадок повітряної тривоги.

За деталями звертатися на e-mail iiec@miok.lviv.ua. ЗМІ просять звертатися на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.

Початок заходу о 15:00 (за Києвом).