Українсько-Французький центр КПІ запрошує на курс вивчення французької / англійської мови

Українсько-Французький центр КПІ спільно з Центром кар’єрного зростання МУФ започаткували проєкт «Apprendre la langue Française» у рамках програми «Два дипломи» КПІ ім. Ігоря Сікорського з університетами — партнерами у Франції.

Студенти можуть взяти участь у програмах подвійних дипломів бакалаврського і магістерського рівнів вищої освіти за технічними й економічними спеціальностями. Необхідною умовою зарахування на програму є знання англійської мови на рівні B2 та/чи французької мови на рівні B2-С1, підтвердженого міжнародним дипломом DELF B2/DALF C1.

Курс допоможе вивчити мову й скласти відповідний іспит.

Набирають групи різного рівня починаючи від початкового.

Навчальна програма за обсягом і термінами орієнтована на отримання міжнародних сертифікатів DELF та DALF.

Навчання розпочнеться з 1 вересня цього року в міру комплектації груп

Півторагодинні заняття проходитимуть 5 разів на тиждень.

За додатковою інформацією звертайтесь:

🔹 до координаторки українсько-французьких програм КПІ — доцентки факультету лінгвістики Ольги Леонідівни Огурцової: +38 (050) 143 37 95 (Telegram, Viber), +33 7 81 34 25 37, ogurtsova.o@gmail.com.
🔹 до координаторки програми інтенсивного вивчення іноземної мови — старшої викладачки факультету лінгвістики Ольги Миколаївни Шевченко: +38 (063) 656 69 93; ostl@ukr.net.

Реєстрація за посиланням