Міжнародна конференція «Інновації та особливості функціонування ЗМІ в демократичному суспільстві»

Кафедра журналістики та засобів масової комунікації Інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інновації та особливості функціонування ЗМІ в демократичному суспільстві», присвяченій 31-річниці Незалежності України, яка відбудеться 27 жовтня 2022 року.

Мета конференції – обмін досягненнями, результатами досліджень та напрацюваннями між науковцями, практиками, аспірантами, студентами, експертами, спеціалістами у сфері журналістики, засобів масової інформації, теорії і практики масової комунікації та суміжних галузей знань.

Конференція відбуватиметься онлайн на платформі Zoom. Початок о 10:00.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.

Інформаційне повідомлення конференції