Україна долучилась до Глобального партнерства в галузі освіти

Україна долучилась до  Глобального партнерства в галузі освіти (GPE) та може отримати грантову допомогу у розмірі 43 млн доларів США.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, Глобальне партнерство створює умови для забезпечення дітям доступу до освіти.

«Близько 20 років Глобальне партнерство в галузі освіти створює належні умови для забезпечення доступу до освіти мільйонів дітей. З початком повномасштабного вторгнення рф на територію України GPE запропонував підтримку. І завдяки нашим партнерам українські діти та вчителі незабаром зможуть отримати важливу та необхідну допомогу», – зазначив Сергій Шкарлет.

Зокрема, організація насамперед підтримує пріоритетні напрями діяльності, визначені урядом України. Це професійний розвиток учителів, надання психологічної підтримки дітям та освітянам, забезпечення закладів освіти навчальними матеріалами та обладнанням, а також підтримка цифрової трансформації освіти.