В університеті Шевченка презентують збірку текстів “Голосами війни”

“Голосами війни” – це збірка текстів, записаних студентами третього курсу кафедри фольклористики ННІФ за матеріалами навчального курсу “фіксація та едиція фольклорного продукту”, повідомляють в Київському національному університеті імені Тараса Шевченкаю.

У цій збірці студенти, які втілюють у життя нові проєкти та продовжують навчання попри всі виклики, записали історії пересічних людей. Ці історії лунають голосами війни.

Презентація збірки пройде у вівторок 24 січня о 16:00 у 92 аудиторії Навчально-наукового інституту філології (бульвар Тараса Шевченка, 14).

На презентації упорядники розкажуть свої історії. Для тих, хто не зможе долучитися наживо, буде онлайн-трансляція події на платформі zoom.

Під час події можна буде придбати збірку за благодійний внесок для ЗСУ.