Студенти проведуть акцію «Невидані дипломи»

Українська молодь організувала виставку дипломів студентів, які загинули під час повномасштабної війни, так і не ставши випускниками.

Виставку проведуть у понад 40 університетах 22 країн світу, серед яких Канада, США, Велика Британія та інші країни Європи, Японія, ОАЄ, Індія, Австралія.

Ініціатива «Невидані дипломи» розповідає історії 36 українських студентів, які загинули від рук російських окупантів.

За словами організаторів, виставка має нагадати світові про війну, що триває.

«Ми створили цю виставку, щоб нагадати світові про триваючу війну та ціну, яку щодня платять українці у своїй боротьбі за свободу. «Невидані дипломи» вшановують пам’ять українських студентів, які ніколи не закінчать навчання, бо їхні життя забрала російська навала», – зазначили організатори.

Також у межах проєкту започаткована благодійна ініціатива «Студенти для студентів-захисників» для збору 10 тисяч канадських доларів на медичне знаряддя та три дрони DJI Mavic 3. Їх планують відправити студентам, які захищають Україну на передовій.

Ініціатива організована студентами Києво-Могилянської академії, що вчаться за обміном в університеті Торонто, та українсько-канадською спілкою студентів.

Відкриття виставки відбудеться 24 лютого, у річницю початку повномасштабної агресії рф.

Триватиме виставка до 11 березня.

ДОЛУЧИТИСЬ ДО АКЦІЇ