Міцний горішок: рік незламності України й українців

У грудні 2022 року Інститутові соціології НАН України – завдяки допомозі закордонних колег і у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології – вдалося провести своє традиційне щорічне моніторингове дослідження громадської думки «Українське суспільство», започатковане ще на зорі Незалежності України, 1992 року. Як свідчать отримані дані, за рік великої війни суттєво змінилися політичні установки й політичні погляди наших співгромадян, поліпшилась атмосфера в українському суспільстві та ставлення українців до своєї держави, її інститутів, а також зміцнилась українська державно-політична ідентичність. Про ці й інші найцікавіші результати опитування директор Інституту соціології НАН України член-кореспондент НАН України Євгеній Головаха розповів у численних інтерв’ю українським журналістам. До вашої уваги – головні тези деяких із цих розмов.

ЧИТАТИ ПОВНІСТЮ ЗА ПОСИЛАННЯМ