Інтерв’ю заступника директора з наукової роботи Інституту молекулярної біології і генетики НАН України члена-кореспондента НАН України Сергія Дзядевича

Медична діагностика, моніторинг довкілля, біотехнології, системи безпеки, харчова промисловість, сільське господарство, військова галузь – це неповний перелік сфер, де використовуються біосенсори. Світовий ринок біосенсорів щорічно зростає, а спектр їхнього застосування постійно розширюється. Про дослідження в сфері біосенсорики, які проводять українські науковці, в інтерв’ю програмі «Про науку. Компетентно» (ведучий – академік Володимир Семиноженко) для YouTube-каналу НАН України розповів заступник директора з наукової роботи Інституту молекулярної біології і генетики НАН України член-кореспондент НАН України Сергій Дзядевич.