Конференція молодих науковців «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2023», присвячена 120-річчю з дня народження видатного українського біохіміка Д.Л. Фердмана (АНОНС)

26 травня 2023 року в Інституті біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України пройде щорічна наукова Конференція молодих науковців «Актуальні проблеми біохімії та біотехнології – 2023», присвячена 120-річчю з дня народження видатного українського біохіміка Д.Л. Фердмана.

Напрями роботи конференції:

• Біохімія.
  • Біотехнологія.
  • Молекулярна біологія.
  • Медична біохімія.

Умови участі у конференції-конкурсі:

Форми участі в конференції – очна або очна-дистанційна в форматі Zoom-сесії.

На момент проведення конференції учаснику має бути не більше 35 років.

Учасник гарантує, що роботу, представлену на конкурс, не було подано до друку чи опубліковано раніше.

Тези, оформлені згідно з вимогами, слід подати до 1 травня 2023 року.

Робочі мови конференції – українська, англійська. Мова тез – лише англійська.

Організаційний внесок за участь у конференції не передбачено.

Для участі у конкурсі необхідно надіслати тези доповіді з зазначенням прізвища доповідача в назві файлу (зразок: Petrenko_abstract.docx) на електронну адресу Ради молодих вчених Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна НАН України: Council.Y.S@gmail.com та заповнити реєстраційну форму за посиланням:https://forms.gle/L4YkJ5ghGu2RXzhz9

Тези конференції будуть опубліковані в журналі «Biotechnologia Acta» з присвоєнням DOI (деталі: biotechnology.kiev.ua).

Детальніше – в інформаційному листі