Міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми механіки» (до 145-річчя від дня народження С.П. Тимошенка)

14–16 листопада 2023 року під егідою Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України за адресою інституту (вул. П. Нестерова, 3, 03057, м. Київ, Україна) триватиме міжнародна наукова конференція «Актуальні проблеми механіки» (до 145-річчя від дня народження С.П. Тимошенка). Співорганізатори заходу – провідні наукові установи України в галузі механіки.

Доповіді на конференції можна буде представляти очно або в онлайн-режимі.

Робочі мови конференції – українська та англійська.

Приймаються доповіді, які відповідають тематиці журналу «Прикладна механіка» («International Applied Mechanics» в англійському перекладі).

Анотації доповідей (обсягом до двох повних сторінок формату А4) англійською або українською мовою, оформлені у текстовому редакторі Word за прийнятими в журналі «Прикладна механіка» правилами оформлення (стосовно шрифту, його розміру, математичних формул, формату представлення рисунків, посилань), слід надіслані оргкомітетові конференції в електронному вигляді до 14 вересня 2023 року (включно). Анотації мають містити ініціали та прізвища авторів з їхніми контактними даними (повна назва й адреса організації, в якій виконано роботу, із зазначенням міста, країни, електронної адреси) і зазначенням автора, з яким вестиметься листування.

Анотації доповідей необхідно надіслати на одну з електронних адрес:
inst_mech@inmech.kiev.ua
prikl@inmech.kiev.ua
caf-vmi@ukr.net

Докладніша інформація про захід:

Перше інформаційне повідомлення
Зразок для анотації