17 травня відбудеться Фестиваль інновацій про ІТ-рішення, що змінять Україну

17 травня 2023 року відбудеться Фестиваль інновацій: «ІТ-рішення, що змінять Україну», основною метою якого є підтримка молодіжних українських ІТ-стартапів, які мають мінімальний продукт або реалізоване ІТ-рішення, що наблизить перемогу України, допоможе у її відбудові.

Під час заходу проведуть такі активності:

Протягом насиченої програми фестивалю на команди чекають:

Місце проведення: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Червоний корпус, Володимирська, 60

• представлення провідних ІТ-компаній України та їхніх підходів до інноваційних розробок;
  • доповіді про можливості фінансування проєктів учасників;
  • панельна дискусія;
  • демо-зона із представленням інтерактивних розробок учасників;
  • презентації проєктів;
  • визначення переможців.
  • нетворкінг та комунікація з провідними партнерами (ІТ-компаніями, стартапами, експертами) заходу та його учасниками;
  • доступ до глобальної мережі менторів, партнерів, галузевих експертів та стартапів;
  • цінні подарунки для переможців та учасників заходу;
  • зворотній зв’язок (фідбек) на ідеї від ключових експертів галузі;
  • інформація щодо можливостей фінансування проєктів.

Робоча мова: Українська.

Для участі у події необхідно зареєструватися до 23:59 11 травня 2023 року за посиланням. Проєкти учасників пройдуть попередній відбір на основі заповнених анкет.

За детальною інформацією стежте у фейсбук-групі.

Організатори: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Науковий парк КНУ імені Тараса Шевченка, Бізнес-школа КНУ, Global Innovation through Science and Technology (GIST), Український фонд стартапів, Європейська мережа підприємств Україна (Enterprise Europe Network Ukraine).