19 червня 2023 року о 13:00 відбудеться вебінар «Інноваційні спільноти EIT та інструменти EIC: можливості для дослідників» у онлайн форматі ZOOM конференції (1 година – інформаційна частина, 30 хвилин на питання та обговорення).
Мета вебінару: представити основні можливості інноваційних спільнот Європейського інституту інновацій і технологій (EIT) та інструментів Європейської інноваційної ради (EIC) для дослідників.
Основний спікер вебінару:
Експерт Європейських програм та проєктів, провідний науковий співробітник Інституту надтвердих матеріалів ім. В.М. Бакуля НАН України, викладач Київського академічного університету доктор технічних наук Юрій Нікітін.
Юрій Нікітін має понад 20 років досвіду експертної та консультаційної діяльності з міністерствами, відомствами, установами, організаціями, компаніями та МСП в рамках програм та проєктів Європейської комісії, Європейського банку реконструкції та розвитку, Світового банку тощо.
ОСНОВНІ ТЕМИ ВЕБІНАРУ
- Основні тенденції розвитку інноваційної економіки.
- Інноваційні компанії та інноваційна економіка.
- Концепції інновацій.
- Обмеження закритих інновацій.
- Переваги відкритих інновацій.
- Європейський інститут інновацій і технологій (EIT): підготовка нового покоління підприємців, підтримка розробки інновацій, створення та розвитку стартапів.
- Інноваційні спільноти EIT: інтеграція освіти, наукових досліджень і бізнесу.
- Інкубатори та акселератори EIT.
- Європейська інноваційна рада (EIC): виявлення та підтримка проривних технологій і інновацій з потенціалом вийти на міжнародний рівень.
- Інструменти Європейської інноваційної ради «EIC Pathfinder», «EIC Transition» та «EIC Accelerator»: підтримка наукових досліджень, розробки, тестування та виведення на ринок інновацій.
- «Fast Track» EIC Accelerator.
- Платформа спільноти EIC.
- Послуги прискорення бізнесу («Business Acceleration Services»).
Вебінар проводиться за підтримки проєкту «4InnoPipe» EIT HEI Initiative: «Strengthening Innovation Pipelines for Impactful Universities».
Читайте також:
- Нам уже сьогодні потрібні розмінери!
- Чи відповість росія за зруйноване довкілля?
- Каховська катастрофа: перші нотатки
- Підрив росіянами Каховської ГЕС: шалені збитки, скалічені долі, шкода довкіллю
- Чи буде новий дім у нашої літературної спадщини?
- Президент Естонії завітав до Київської політехніки
- «У Києві не відчувається війна»