Конкурс на здобуття стипендій найкращим молодим ученим для увічнення Героїв Небесної Сотні розпочато

21 серпня 2023 року розпочався конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим ученим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні.

За результатами конкурсного відбору найкращим молодим ученим буде призначено 25 державних іменних стипендій терміном на один рік у п’яти номінаціях:

Приймання документів триватиме до 20 вересня 2023 року. Претенденти на здобуття державних іменних стипендій надсилають документи в паперовому та електронному вигляді на адресу:

Міністерство освіти і науки України, проспект Берестейський, 10, м. Київ, 01135,

та заповнюють електронну форму.

Виплата стипендій розпочнеться з 1 січня 2024 року.

Докладніше про конкурс