Лісовий призначив голову комісії з реорганізації НАУ Шульгу в.о. ректора вишу

Міністр освіти і науки Оксен Лісовий призначив голову комісії з реорганізації Національного авіаційного університету (НАУ) Володимира Шульгу виконувачем обов’язків ректора вишу.

“Міністр освіти і науки Оксен Лісовий призначив згідно з наказом Шульгу Володимира Петровича, голову комісії з реорганізації НАУ, доктора історичних наук, старшого дослідника виконувачем обов’язків ректора Національного авіаційного університету з 26 жовтня 2023 року”, – йдеться в повідомленні пресслужби вишу.

Як повідомлялося, 13 жовтня Кабмін схвалив реорганізацію НАУ, у виші заявили, що готують позов до суду до уряду.

У Міністерстві освіти і науки заявили, що реорганізація НАУ необхідна для посилення авіаційної обороноздатності Української держави.