Парламентський комітет з питань освіти, науки та інновацій розгляне урядовий законопроект щодо розвитку індивідуальних освітніх траєкторій та вдосконалення освітнього процесу у вищій освіті на своєму засіданні 17 листопада.
Про це йдеться у повідомленні профільного комітету Верховної Ради.
Однією із новацій законопроекту є норма про припинення прийому на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра, магістра за заочною та вечірньою формами здобуття освіти.
Також норми законопроекту передбачають можливість для студентів обирати більше навантаження та завершувати бакалаврську програму за три роки.
Окрім того, законопроект пропонує розширені можливості для запровадження університетами міждисциплінарних програм на бакалаврському рівні. На таких програмах студенти зможуть спочатку вступити на галузь (програму, яка включає групу спеціальностей), а далі, зорієнтувавшися в університетській траєкторії та обрати спеціальність після 1-2 років навчання.
Планується, що доповідати проект закону про внесення змін до деяких законів щодо розвитку індивідуальних освітніх траєкторій та вдосконалення освітнього процесу у вищій освіті під час його розгляду у профільному комітеті ВР буде заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький.
Читайте також:
- П’ять уроків для світу і для України
- Яків ДІДУХ: «До оцінки збитків довкіллю від російської агресії треба залучати науковців»
- Блакитне Чорне море
- Захищена лінія зв’язку, університет у смартфоні і платформа для ветеранів
- XII Міжнародний фестиваль SIKORSKY CHALLENGE 2023 відбувся!
- П’ять уроків для світу і для України