Завершується додатковий вступ до коледжів на контракт

В Україні завершуються додаткові сесії вступної кампанії до коледжів на денну та заочну форму навчання на контракт.

Протягом ще майже двох тижнів вступники, які бажають здобути фахову передвищу освіту, можуть подати електронну заяву та вступити на контрактну форму навчання.

Інформація про особливості вступу міститься на сайтах навчальних закладів або в Правилах прийому на навчання.

Вступ таких абітурієнтів відбувається на основі розгляду мотиваційного листа, поданого вступником.

Положення про мотиваційний лист, яке містить вимоги і критерії оцінювання, розміщується також на сайтах навчальних закладів.

Скористатись можливістю вступу на контракт абітурієнти можуть до 30 листопада.

Після цієї дати робота електронних кабінетів вступників буде припинена, що означатиме остаточне завершення вступної кампанії 2023 року.