Завершилась 5-денна школа для викладачів Альянсу українських університетів AUU Global Synergy

AUU Global Synergy була присвячена COIL (Collaborative Online International Learning). Участь у програмі професійного розвитку з інтернаціоналізації вищої освіти взяли 34 учасники з 6 університетів Альянсу. В межах навчальної програми 11 тренерів-практиків COIL з усього світу, які є справжніми фахівцями та ідейниками міжнародного онлайн навчання, поділилися власним досвідом запуску та ведення проєктів COIL.

Значна частина активностей в межах навчання включала практичний компонент, завдяки чому можна було негайно застосувати набуті знання та навички. Сесії з тренерами-практиками охоплювали різну тематику: від управління проєктом СОIL, міжкультурного розуміння та до широкого набору електронних інструментів для роботи в онлайн-форматі.

Такі офлайн події – це можливість отримати неймовірні результати не лише у впровадженні COIL, а й у розширенні зв’язків між університетами, як українськими, так і закордонними.