Наука та інновації під час війни

Київський академічний університет запрошує на вебінар “Наука та інновації під час війни: навігація для відновлення України”.

Зустріч відбудеться о 15 годині 27 лютого 2024 (орієнтовна тривалість – година).

Спікер: Олександра Антонюк (НАН України, Київський академічний університет, Американський університет у Києві).

Вебінар присвячено питанням наукової стійкості та партнерства в контексті післявоєнного відновлення України.

Д-р Олександра Антонюк, голова Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій, дослідить вплив збройного конфлікту на наукову діяльність та інноваційні стратегії, що застосовуються в часи лихоліття.

Буде розглянуто вплив війни на наукові дослідження та подальші виклики, з якими стикається наукова спільнота.

Буде представлено інформацію про інноваційні рішення, що з’явилися під час конфлікту, та їхній внесок у вирішення нагальних проблем.

Будуть обговорені стратегії та спільні зусилля, спрямовані на відновлення та зміцнення дослідницького потенціалу України в післявоєнний період, з особливим акцентом на підтримку та залучення європейських партнерів.