Пілотний проєкт першого етапу програми Lab2Market Veterano в межах діяльності National IP&Innovations Hub

ІР офіс та Національний технічний університет НТУ “Дніпровська політехніка” – Dnipro University of Technology за підтримки Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування розпочинають пілотний проєкт першого етапу програми Lab2Market Veterano в межах діяльності National IP&Innovations Hub.

Ця ініціатива створена, щоб ветерани та активні військовослужбовці і члени їх родин змогли стати новаторами в бізнесі, заповнивши прогалини у своїх знаннях про підприємництво із фокусом на інновації .

Проєкт спрямований на тих, хто мріє відкрити власну справу в інноваційному секторі, надаючи комплексний підхід до навчання через три окремі етапи.

На першому етапі учасники дізнаються все про основи підприємництва та інновацій, включаючи бізнес-планування, маркетингові стратегії та пітчинг.

Ветерани отримають шанс перетворити військовий досвід на підприємницький успіх і зробити свій внесок у економіку країни, одночасно інтегруючись у цивільне життя.

Пілотний проєкт стартує у м. Дніпро і триватиме з березня по травень — без обмежень за віком, статтю чи освітою. До проєкту можуть долучитися учасники бойових дій з 2014 року, ветерани, військовослужбовці та їхні родини.

Cтарт — 5 березня 2024 року.

Реєстрація — за посиланням: http://tinyurl.com/y6we2n98