ХХ Біографічні читання «Сучасна біографіка та біобібліографія: нові форми і методи дослідницької та інформаційної роботи, інтеграції та поширення біографічних знань» (Анонс)

5 червня 2024 року до 30-річчя Інституту біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського (НБУВ) відбудуться ХХ Біографічні читання «Сучасна біографіка та біобібліографія: нові форми і методи дослідницької та інформаційної роботи, інтеграції та поширення біографічних знань», присвячені пам’яті засновника і першого директора цього Інституту доктора історичних наук, професора Віталія Сергійовича Чишка (1951–2003), повідомляє НАН України.

До участі у заході організатори запрошують учених наукових установ, закладів вищої освіти і фахівців бібліотек, архівів, музеїв, видавництв, інформаційних центрів.

Термін подання заявок для доповідей – до 20 травня 2024 року, рукописів тез – до 1 червня 2024 року.

Більше про подію за посиланням.