Команда науковців Інституту електрозварювання імені Є. О. Патона перемогла у відбірковому хакатоні Vacuum Deep Tech Acceleration

Команда науковців Інституту електрозварювання імені Є. О. Патона під керівництвом завідувача Відділу зварювання пластмас доктора технічних наук Максима Юрженка перемогла у відбірковому хакатоні Vacuum Deep Tech Acceleration.

Захід зібрав понад 100 офлайн та онлайн учасників з різних куточків України та з-за кордону.

Протягом трьох днів учасники представляли різноманітні новаторські ідеї та проєкти в галузі штучного інтелекту, біотехнологій тощо.

Команда науковців Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона представила проєкт «3D технології проти небезпечних мікроорганізмів». Він передбачає розроблення біополімерних наноматеріалів з ефективною противірусною та антимікробною дією для 3D друку виробів з них.

Проєкт науковців був високо оцінений експертним жюрі як перспективний наукоємний стартап і відібраний для подальшої роботи у двох акселераційних програмах – Science Intensive Innovation та Development and Renovation.

Далі науковців чекає робота з експертами та інвесторами для розроблення бізнес-плану і комерціалізації їхньої ідеї.