Міжнародна конференція «Європейська інтеграція та трансформація публічного врядування в Україні»

19 квітня 2024 року в Інституті адміністрування, державного управління та професійного розвитку Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Європейська інтеграція та трансформація публічного врядування в Україні».

Роботу конференції заплановано за такими секціями:

• Секція 1. Пріоритети публічної політики України в умовах євроінтеграції;
  • Секція 2. Виклики та загрози для демократичного врядування та публічного адміністрування у воєнний та поствоєнний періоди;
  • Секція 3. Перспективи європейської інтеграції та системи безпеки у Східній Європі;
  • Секція 4. Економічні, соціальні та екологічні аспекти публічного управління на регіональному рівні.

Форма проведення – змішана: в аудиторії 230 Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку (Львів-Брюховичі, вул. Сухомлинського, 16) та онлайн на платформі Zoom:

Початок о 10:00.

Тези доповіді надсилати на електронну адресу ipagandpd@gmail.com до 5 квітня 2024 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.

Інформаційне повідомлення конференції