IV Міжнародна конференція «Проблеми розвитку адміністративного, фінансового та інформаційного права у контексті євроінтеграційних процесів»

Кафедра адміністративного та інформаційного права Навчально-наукового інституту права, психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» запрошує до участі у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми розвитку адміністративного, фінансового та інформаційного права у контексті євроінтеграційних процесів» науковців, науково-педагогічних працівників українських і закордонних закладів вищої освіти, державних установ та організацій, юристів-практиків.

Конференція відбудеться 19 квітня 2024 року в режимі онлайн на платформі Zoom.

Початок о 10:00.

Охочих взяти участь у роботі конференції просять до 15 квітня:

Участь у конференції безкоштовна. Всі учасники отримають електронний примірник опублікованих матеріалів тез конференції у форматі PDF.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції.

Інформаційне повідомлення конференції