Відкрита лекція голови НАДС Наталії Алюшиної: виклики публічної служби в умовах євроінтеграції

4 квітня в межах навчальної дисципліни «Правові засади адміністративної діяльності» доцента кафедри теорії та практики управління, канд. наук з держуправління, уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Яни Цимбаленко для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» відбулася відкрита гостьова лекція.

Спікерка лекції — Наталія Алюшина, голова Національного агентства України з питань державної служби.

Тема: «Виклики публічної служби: реалії євроінтеграційного шляху України».

На лекції йшлося про найважливіші тенденції розвитку державної служби в умовах євроінтеграційних процесів, основні напрями й пріоритети НАДС у реформуванні публічної служби, актуальні проблеми, з якими стикається держслужба в умовах правового режиму воєнного стану.

Особлива увага була приділена практичній підготовці, стажуванню та працевлаштуванню студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Очільниця НАДС підкреслила важливість розвитку потенціалу публічної служби та пошуку нових шляхів удосконалення державної служби для майбутнього України.