Науково-просвітницький семінар Інституту експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України до Міжнародного дня Імунології (АНОНС)

З нагоди Міжнародного дня Імунології 29 квітня Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України запрошує відвідати семінар «Імунна система та рак: битва за життя», що проходитиме на базі ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету ім. Тараса Шевченка 29 квітня 2024 року. Захід також буде транслюватись на платформі Zoom.

Організатори заходу – Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України та ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Теми семінару:

• Особливості злоякісно трансформованих клітин
  • Еволюція поглядів на протипухлинний імунітет
  • Сучасні уявлення про багаторівневу систему захисту організму від злоякісних новоутворень
  • Механізми виходу пухлини з-під імунного нагляду

Семінар буде корисним для: медиків та біологів, студентів медичних та біологічних факультетів, а також всіх, хто цікавиться питаннями на перетині імунології та онкології.Реєстрація для участі у семінарі

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ