Стартував 10-й сезон стартап-школи Sikorsky Challenge

З вітальними словами до учасників групи звернулись засновники стартап-школи Інна Малюкова та Ігор Пеер. Вони розповіли про історію створення школи та досягнення її випускників.

На навчання за програмою «Практика запуску стартапу» зареєструвались 85 учасників.

тартап Школа – це перший крок знання та вміння, це середовище, в якому креативна молодь отримує не тільки теоретичні знання та практичні навички у сфері створення інноваційних технологічних стартапів, но і умови для втілення своїх ідей. Шлях створення стартапу відрізняється від стандартної кар’єри. Тут Ви стаєте відповідальними за все, що робите.

Перша стартап-школа «Sikorsky Challenge» запрацювала у КПІ ім. Ігоря Сікорського у лютому 2014 року. На сьогодні до неї приєдналися 22 стартап-школи з 25 університетів України.