1 травня 2024 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться інтерактивний захід Speaking Club «Нові європейські тренди та професійне зростання».
Ключовим спікером заходу буде Сергій Пилипів, голова Комітету навколишнього середовища Дистрикту 2232 Ротарі Інтернешнл, розробник вітряка для стисненого повітря Green Mill, керівник компанії Grafix, яка пройшла з 2010 року шлях від невеликого фарбувального цеху до компанії, акредитованої відповідно до стандарту ISO 9001:2015, що має три філії в Україні (Харків, Львів, Вишгород) і входить у топовий рейтинг підприємств, які ефективно ведуть зовнішньоекономічну діяльність та зміцнюють престиж України у світі.
Сергій Пилипів разом із представниками компанії Grafix поспілкується зі студентами Львівської політехніки про професійне зростання, безперервне навчання, вибір професії, траєкторію кар’єрного розвитку та підкаже, як її поєднати з іншими сферами життя (сім’я, волонтерство), окреслить сильні та слабкі сторони керівника підприємства, головні критерії формування команди, практику делегування повноважень, поділиться особистим досвідом релокації бізнесу та поступового відновлення роботи компанії в час повномасштабної російсько-української війни, удосконалення наявних та здобуття конкурентних навиків фахівця різної ланки, які дадуть змогу результативно пройти співбесіду і справити позитивне враження на потенційного роботодавця, а також озвучить секрети власного успіху як керівника компанії Grafix.
Місце проведення заходу – аудиторія 141 (лабораторія Siemens) головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Ст. Бандери, 12). Початок об 11:30.
До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій та імплементацією нових європейських трендів і стандартів у сферу професійного зростання випускників закладів вищої освіти.
Інтерактивний івент відбувається в рамках реалізації проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне.
З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.
Читайте також: