В Україні працюватимуть над підвищенням ефективності вітчизняних авіаційних двигунів

Інститут проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України та ДП «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О. Г. Івченка» розпочали спільну роботу для підвищення ефективності вітчизняних авіаційних двигунів.

28 жовтня 2021 року директор ДП «Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» імені академіка О.Г. Івченка» член-кореспондент НАН України Ігор Кравченко та директор Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України академік НАН України  Андрій Русанов підписали Меморандум про співпрацю і партнерство.

Основні напрями співробітництва будуть стосуватися розробки  доцентрових турбін авіаційних газотурбінних двигунів. Його метою є сприяння підвищенню ефективності і конкурентоспроможності вітчизняних авіаційних двигунів.

За інформацією Інституту проблем машинобудування ім. А. М. Підгорного НАН України та прес-служби НАН України.