А ми нагадуємо, що до 30 грудня ви ще маєте можливість пройти опитуванні щодо академічної доброчесності та відкритої науки — https://forms.office.com/r/6MppNkqHXT.
Метою цього опитування, як зазначають у Національному агентстві із забезпечення якості вищої освіти є дослідження ставлення українського студентства й академічної спільноти до цінностей академічної доброчесності та відкритих наукових практик, а також виявлення типових прикладів недоброчесної поведінки в українських закладах вищої освіти.
Організатором опитування є команда Optima Project, партнером якого є Національне агентство. Проєкт фінансується за підтримки програми Erasmus+ Європейського Союзу.
Усі питання щодо цього дослідження просимо адресувати менеджеру проєкту — https://naqa.gov.ua/optima/
Читайте також:
- МАГНІТ ДЛЯ ЗАКОХАНИХ У НАУКУ. Наука через освіту, міжнародне співробітництво і залучення студентів до інноваційної діяльності – про Київський академічний університет. Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- «І ЯКЩО МИ ЧОГОСЬ ВАРТІ, ТО ЦЕ ТОМУ, ЩО ПЕРЕД НАМИ БУВ ГРИГОРІЙ КОЧУР…» Максима Стріху нагородили однією з найпочесніших перекладацьких премій. Газета “Світ”, № 45 – 46, грудень, 2021 р.
- УКРАЇНСЬКА МОВА (МІЖ)НАЦІОНАЛЬНОГО ЄДНАННЯ та люди, які допомагають їй ширитись світом. Газета “Світ”, № 43 – 44, листопад, 2021 р.
- ЯКИМИ БУДУТЬ УНІВЕРСИТЕТИ ПІСЛЯ ПАНДЕМІЇ?Матеріал Максима СТРІХИ, доктора фізико-математичних наук, професора. Газета “Світ”, № 41 – 42, листопад, 2021 р.
- НАЗЯВО: ЩО ДАЛІ? Чи будуть визнані недійсними і скасовані ухвалені цим складом НАЗЯВО рішення, а також, як далі відбуватимуться акредитаційні процедури.Газета “Світ”, № 39 – 40, жовтень, 2021 р.
- МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ СТВОРЮЮТЬ УЧИТЕЛІ ТА ЇХНІ УЧНІ! Про проблематику у фаховій підготовці студентів, проблеми вишів. Газета “Світ”, № 37 – 38, жовтень, 2021 р.