Організаційний комітет повідомляє, що VI Міжнародна конференція «Комп’ютерна лінгвістика та інтелектуальні системи» (CoLInS 2022) відбудеться на базі кафедри інформаційних систем та мереж Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки 7–8 квітня 2022 року.

Метою конференції CoLInS є обговорення результатів останніх досліджень у галузі обробки природної мови і розвитку інтелектуальних систем, обмін ідеями, обговорення тенденцій розвитку інтелектуальних комп’ютерних систем, встановлення плідних контактів та сприяння талановитій молоді в науковій діяльності.

Тематичні напрями конференції

1. Computational Linguistics
    • Natural Language Processing
    • Corpus Technologies, Ontologies and Computer Lexicography
    • Computer-Based Discourse Analysis and Social Media Analysis
  2. Intelligent Systems
    • Applied Intelligent Systems
    • Machine Learning Technology

У непарні роки конференція CoLInS відбувається на базі Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», а в парні – на базі Національного університету «Львівська політехніка».

Крайній термін подання матеріалів – 28 лютого 2022 року.

Докладніше – на сайті конференції CoLInS