Студентів Дніпровської політехніки визнано кращими серед сотень аплікантів України та запрошено на лекції в США

Троє студентів міжнародних відносин Дніпровської політехніки визнані кращими серед сотень аплікантів України, їх запросили на лекції професорів університетів США, 6 червня вже відбулися перші лекції курсів.

Олена Орєхова: «Професор Barry Sullivan з Loyola University на своїй лекції “Громадянство та представницький уряд” порушив багато цікавих і важливих аспектів стосовно відносин між громадянами та представниками уряду на світанку демократичного правління. Лекція була корисною та інформативною, наповнена цікавими фактами».

Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и текст «Ole Barry Sullivan npoфecop BARRY SULLIVAN, LOYOLA UNIVERSITY εχο posd & Government Information oлeHa Democratic Government»

Влад Поволоцький: «Перша лекція з містером Ховардом Сподеком пройшла миттєво завдяки комунікативним скілам професора. Пригадав та здобув нові знання про еволюцію людства та опанував різні погляди на створення сучасного світу. Крім того, професор поцікавився бекграундом та мотивацією участі в курсі кожного учасника”.

Возможно, это изображение 2 человека и текст «Bлa°A noBoлoubKий npoфecop HOWARD SPODEK, TEMPLE UNIVERSITY Issues in World History»

Поліна Шликова: «Сьогодні я мала змогу послухати лекцію професора Nancy Glazener, яка розповіла про особливості політики ідентичності та інтерсекційного фемінізму. Наша команда працювала досить злагоджено, ми мали цікаву дискусію про те, наскільки важливим є індивідуальний досвід людей, що потерпають від системи пригнічення».

Возможно, это изображение 2 человека, люди стоят и текст «wлиKoBa C noлиHa npoфecop NANCY GLAZENER, UNIVERSITY OF PITTSBURGH Gender & Sexuality Studies»