Пройде «Інформаційний день для вчених, дослідників та інноваторів сфери охорони здоров’я» (анонс)

Міністерство охорони здоров’я України у співпраці з Міністерством освіти і науки України та Національним фондом досліджень України проведе «Інформаційний день для вчених, дослідників та інноваторів сфери охорони здоров’я». Анонсували захід у МОЗ.

Захід відбудеться 6 березня об 11:00.

Програма заходу:

10:30-11:00 – Реєстрація учасників, кава-брейк.

11:00-11:15 – Вітальне слово (Міністр охорони здоров’я України Віктор ЛЯШКО; голова Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло РАДУЦЬКИЙ; голова Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергій БАБАК; заступник Міністра освіти і науки України Михайло ВИННИЦЬКИЙ; заступник Міністра освіти і науки України Денис КУРБАТОВ).

11:15-11:35 – Національний фонд досліджень України: національні грантові можливості (виконавча директорка НФДУ Ольга ПОЛОЦЬКА).

11:35-12:00 – Програма «Горизонт Європа» та «Офіс Горизонт Європа в Україні» – мета, завдання та цілі (начальник відділу «Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ Ігор ТАРАНОВ).

12:00-12:20 – Кластер «Здоров’я» ІІ Напряму «Глобальні виклики та європейська промислова конкурентоспроможність» (головна спеціалістка відділу «Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ Олена ЛІВІНСЬКА).

12:20-12:45 – Практичні аспекти участі у Програмі «Горизонт Європа»: пошук відкритих конкурсів, партнерів, особливості створення консорціумів та участі у них, підготовка пропозицій до участі у конкурсах (головна спеціалістка відділу «Офіс Горизонт Європа в Україні» НФДУ Таїсія СИМОЧКО).

12:45-13:00 – Сесія питань-відповідей.

13:00-13:30 – Кава-брейк.

13:30-13:45 – Програма ЄС Еразмус+ як інструмент розвитку інтернаціоналізації медичної освіти (координаторка проєкту ЄС «Національний Еразмус+ офіс в Україні» Світлана ШИТІКОВА).

13:45-14:00 – Порядок прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році (генеральний директор Директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олег ШАРОВ; ректори закладів вищої освіти, що належать до сфери управління МОЗ).

14:00-14:15 – Комплексне удосконалення моделі інтернатури у 2024 році (перший заступник Міністра охорони здоров’я України Сергій ДУБРОВ).

14:15-14:30 – Включення закладів охорони здоров’я, які функціонують у складі університетів, до програми державних гарантій медичного обслуговування населення з 2025 року (заступниця голови Національної служби охорони здоров’я України Ірина НАДАШКЕВИЧ).

14:30-14:45 – Про роботу Галузевої̈ ради з розроблення професійних стандартів у сфері охорони здоров’я (голова Галузевої ради з розроблення професійних стандартів у сфері охорони здоров’я Юрій ВДОВИЧЕНКО).

14:45-15:00 – Вплив викликів війни на підготовку медичних кадрів (директор інституту психічного здоров’я НМУ ім. О. О. Богомольця Олег ЧАБАН).

15:00-15:30 – Сесія питань-відповідей.

15:30 – Кава-брейк.

Із питань проведення заходу просимо звертатися до контактної особи, відповідальної за списки учасників: Любов Бойко +380 (97) 529-54-20.