Команда Ukraine Global Faculty анонсує нові лекції, що відбудуться у березні-квітні 2024 року

Команда Ukraine Global Faculty з радістю анонсує нові лекції, що відбудуться у березні-квітні 2024 року за участю провідних міжнародних топспікерів. Реєструйтесь, беріть участь і розширюйте горизонт своїх знань разом з нами! Чекаємо на вашу активну участь на нашій освітній онлайн платформі для особистого та професійного розвитку.

Для тих, хто вперше вирішить приєднатися до великої спільноти UGF: навчання – безкоштовне; всі лекції в синхронному перекладі на українську мову; доступ до запису лекцій – 24/7; можливість задати питання спікеру через Q&A чат; в кінці лекцій – генерація сертифікату про участь.

Розклад та лінк на реєстрацію за посиланням.