Безоплатні вебінари від канадських спеціалістів для медиків дитячих лікарень

Вже у березні , Hospital for Sick Kids, що у Торонто (Канада) та Перше медичне об’єднання Львова проведуть шість онлайн-лекцій по допомозі дітям у важких станах. Так медики однієї з найбільших канадських клінік прагнуть підтримати українських колег під час війни та поділитись з ними власним досвідом.

На лекціях спеціалісти обговорюватимуть гострий та хронічний біль у дітей, зокрема, у новонароджених, реабілітацію після уражень мозку та інших фізичних травм, психологічну підтримку пацієнтів з опіками. А ще — про гострий стрес, депресію та тривожність у дітей.

Українсько-канадська педіатрична програма для стажування Ukraine Pediatric Fellowship Program при Центрі Глобального здоровʼя дітей лікарні the Hospital for Sick Children діє вже понад 10 років. Завдяки їй лікарі Канади та України мають можливість обмінюватись досвідом та знаннями під час своїх медичних місій.

Розклад лекцій:

7 березня — «Робота з гострим стресом, депресією та тривожністю у дітей», 16:00.

20 березня — «Реабілітація після уражень мозку та фізичних травм», 16:00.

22 березня — «Робота з гострим і хронічним болем у дітей і новонароджених», 17:00.

26 березня — «Психологічна робота з опіковими пацієнтами», 16:00.

28 березня — «Особливості організації послуг для роботи з опіками», 15:00.

28 березня — «Принципи навчання середнього медичного персоналу для роботи з опіками», 17:00.

Аби взяти участь у вебінарі, потрібно лиш перейти за посиланням: linktr.ee/sickkids_upfp