Х Український електрохімічний з’їзд (Анонс)

24–26 вересня 2024 року на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» триватиме Х Український електрохімічний з’їзд, інформує НАН України.

Організатори заходу – Міністерство освіти та науки України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Наукова рада НАН України з проблеми «Електрохімія» й Інститут загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України.

Тематика з’їзду охоплює фундаментальні та прикладні проблеми електрохімії за такими напрямами:

• електрохімічне матеріалознавство;
  • технічна електрохімія;
  • електрохімічна енергетика;
  • електрохімічна екологія.

Робочі мови: українська, англійська.

Формат: змішаний (онлайн/офлайн).

Контактна особа для отримання додаткової інформації – науковий співробітник Інституту загальної та неорганічної хімії ім. В.І. Вернадського НАН України кандидат хімічних наук Ігор Миколайович Скриптун: +380 67 528 7475, igor.skryptun@gmail.com

ПЕРШЕ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ