12-а Міжнародна конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (NANO-2024) (АНОНС)

21–24 серпня 2024 року в Ужгородському національному університеті триватиме 12-а Міжнародна конференція «Нанотехнології та наноматеріали» (NANO-2024), інформує НАН України.

Ініціатор і головний організатор цього заходу – Інститут фізики НАН України. Партнери – Національний університет «Львівська політехніка», Ужгородський національний університет (Україна), Тартуський університет (Естонія), Туринський університет (Італія), Університет П’єра і Марії Кюрі (Франція), компанія «European Profiles A.E.» (Греція) та представництво Польської академії наук у Києві.

Мета конференції – зібрати представників інноваційної промисловості й академічних кіл різних країн для обміну інформацією, трендами й останніми досягненнями науки та нанотехнологій.

Тематичні напрями:

• фізико-хімічне наноматеріалознавство;
  • нанобіотехнології для охорони здоров’я;
  • нанорозмірна фізика;
  • нанокомпозити та наноматеріали;
  • мікроскопія нанооб’єктів;
  • наноструктуровані поверхні;
  • нанооптика та нанофотоніка;
  • наноплазмоніка та поверхнево-підсилена спектроскопія;
  • нанохімія та нанобіотехнологія.

Формат – змішаний (онлайн і офлайн).

Дедлайн реєстрації – 25 квітня 2024 року.

Дедлайн подання тез доповідей – 25 травня 2024 року.

Бажаєте стати пленарним доповідачем конференції чи маєте запитання щодо цього? Зателефонуйте, будь ласка, за номером +38 (044)-525-98-41 або надішліть електронного листа на скриньку: conference.nano@gmail.com

ДОКЛАДНІШЕ ПРО КОНФЕРЕНЦІЮ