Університет Шевченка запрошує на онлайн-лекцію від судді Європейського суду з прав людини

Кафедра міжнародного права Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка запрошує на онлайн-лекцію від судді Європейського суду з прав людини Миколи Гантовського.

Захід проводитиметься в межах англомовної навчальної дисципліни «Право міжнародних договорів».

Тема: «Особливості Європейської конвенції з прав людини як міжнародного договору». Серед іншого, будуть обговорюватися такі питання, як особливості створеного ЄКПЛ міжнародного договірного режиму колективного захисту прав людини, застосування Конвенції та протоколів до неї у часі та просторі, застереження, дерогація, тлумачення Конвенції, припинення участі в ній тощо.

Зустріч розпочнеться 29 березня 2024 року об 11:10 (за київським часом). Для участі у заході, що проводитиметься англійською мовою, необхідно заповнити коротку реєстраційну форму, яка буде активною до 11:00 29 березня 2024 року

У разі, якщо ваше бажання взяти участь у цій зустрічі збіглося з наявністю заняття за розкладом, просимо погодити вашу відсутність з викладачем/викладачкою.