«Харківський квантовий семінар» запрошує на чергову лекцію

«Харківський квантовий семінар» запрошує на чергову лекцію, яка відбудеться 23 квітня 2024 року о 15:00, інформує НАН України.

Лектор:проф. Франко Норі (Рікен, Японія та Університет Мічигану, США), провідний дослідник Інституту фізичних та хімічних досліджень, Рікен, де очолює дослідницьку групу в Квантовому обчислювальному центрі, а також обіймає посаду професора в Університеті Мічигану.Його група відома піонерськими міждисциплінарними дослідженнями на межі квантової оптики, квантової інформатики та теоретичної фізики твердого тіла. Теоретична лабораторія квантової фізики проф. Норі вивчає надпровідні квантові контури для квантових обчислень, оптомеханіку, дисипативні квантові системи тощо. Проф. Норі отримав низку нагород, зокрема медалі Charles Hard Townes Medal та W.E. Lamb Medal.

Тема доповіді: «Квантова оптика з гігантськими атомами» (Quantum optics with giant atoms).

Організатори заходу: Фізико-технічний інститут низьких температур ім. Б.І.Вєркіна НАН України (д.ф.-м.н. С.М. Шевченко) та Національний науковий центр «Харківський фізико-технічний інститут» (д.ф.-м.н. А.Г. Сотніков).ZOOM LINK

Conference ID: 84858248436 Conference code: 929397

Детальна інформація