Наукова школа-семінар «Комп’ютерна фізика ДНК»

Київський академічний університет запрошує долучитись до наукової школи-семінару «Комп’ютерна фізика ДНК», яка відбудеться 21-23 травня 2024 року.

У Школі слухачі дізнаються більше про структуру подвійної спіралі ДНК та комп’ютерні методи, якими можна моделювати її фізичні властивості на різних рівнях молекулярної організації. Разом з лекціями проходитимуть практичні заняття, де можна буде навчитися самостійно запускати молекулярно-динамічні симуляції на обчислювальному грід-кластері Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України.

Школу організують провідні вчені Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України та викладачі Київського академічного університету.

Кінцевий термін реєстрації – 10 травня 2024 року

Усі заняття безкоштовні і проходитимуть в змішаному офлайн/онлайн форматі.Докладніша інформація на сайті Київського академічного університету